Новини з 1996 року

Рятувальники влаштували захоплююче свято для дошкільнят

Ксенія Омельченко 15 жовтня 2016 12:34 1035 0

З метою  проведення цілеспрямованої профілактичної роботи з населенням щодо попередження травматизму невиробничого характеру, а також з метою виховання серйозного ставлення до безпеки людей,  усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу в побуті чи в соціальному середовищі, підвищення рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності населення, кременчуцькі рятувальники проводять заходи серед різних верств населення.

13 жовтня в рамках Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» один з таких заходів організовано для дітей старших груп дошкільного навчального закладу №46 м. Кременчука. Щоб запобігти травмуванню та загибелі дітей в умовах надзвичайних ситуацій, співробітники служби порятунку - Кременчуцького міськрайонного управління навчали дітей правил безпеки життєдіяльності. Цікаві конкурси та вікторини за участю дошкільнят, проведені рятувальниками,  дозволили малечі вивчити елементарні правила безпечної поведінки та не стати учасниками небезпечних ситуацій. Найактивніші та найкмітливіші з дітей отримали невеличкі сувеніри у вигляді плакатів інформаційно-попереджувального змісту.
Також діти були ознайомлені з найбільш поширеними причинами пожежі, якими  стали пустощі дітей з вогнем. Особлива увага була зосереджена на правилах поведінки дітей у побуті. Учасники заходу запевнили, що сірники в руки не беруть, бо вони ще не вміють правильно користуватися ними, та й сірники – це не іграшка, а предмет для використання його дорослими.

Спільно з дітьми рятувальники визначали алгоритм правильних дій при пожежі. Вивчали, як викликати пожежних-рятувальників за номером виклику «Один-нуль-один».
Родзинкою зустрічі співробітників служби порятунку та дошкільнят стала навчально-розвиваюча гра «Хто швидше збереться на пожежу?»      В ході цієї гри діти по черзі виконували завдання – уявити себе рятувальником та одягтися на уявну пожежу якнайшвидше, щоб врятувати інших з небезпечної ситуації. Глядачі підтримували учасників оплесками,  завдання виконано на відмінно. 
Інтерес дітей викликали і іграшковий пожежний автомобіль, з яким ознайомилися разом, і справжня захисна шолом-маска рятувальника. Дошкільнят ознайомили зі спорядженням пожежного-рятувальника та надали змогу кожному по черзі приміряти на себе шолом-маску.
Отже, дякуючи рятувальникам, діти зрозуміли, що краще дотримуватися елементарних правил безпеки життєдіяльності, ніж потрапити у лихо.

Наприкінці цікавого та захоплюючого заходу рятувальники подарували дітям яскраві пам’ятки та висловили надію, що діти будуть використовувати набуті знання у повсякденному житті. 
І дошкільнята, і педагогічний колектив навчального закладу подякували рятувальникам за інформаційну зустріч. А наостанок усі разом сфотографувалися.

Теги: ЗВД ДНЗ 46дитячий садок №46ДСНСпожежники

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2894 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3367 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3814 0