Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Рятувальники нагадують правила використання нагрівальних приладів

Юлія Билина 06 січня 2016 10:17 769 0

З настанням холодної погоди значно зросла кількість пожеж у житлових будівлях.

Це пояснюється насамперед збільшенням періоду експлуатації печей, а в деяких випадках перегрівом, говорять у прес-службі Кременчуцького управління Державної служби з надзвичайних ситуацій. Часто біля печей встановлюють меблі, сушать на печах і перед їхніми дверцятами одяг, дрова тощо. 

Широко застосовуються в цей період для обігріву різноманітні електроприлади, в тому числі і саморобного виготовлення, від яких в першу чергу і виникають пожежі.

Причиною пожежі може стати і вогонь паяльної лампи, яку інколи застосовують, щоб відігріти замерзлі водопровідні труби, і сірники, які дістаються дітям, яких залишили без нагляду дорослі. Нещастя можна уникнути, якщо суворо дотримуватися правил пожежної безпеки.

Щоб запобігти пожежі, рятувальники радять: не залишати печі, які топляться, без догляду, не доручати нагляд за ними малолітнім дітям. А також забороняють користуватися печами й осередками вогню, які мають тріщини; розміщати паливо й інші горючі речовини й матеріали безпосередньо перед отвором печі;  зберігати тліюче вугілля та золу в металевому посуді, встановленому на дерев'яній підлозі або горючій підставці; сушити й складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали. Не можна також застосовувати для розпалювання печей легкозаймисті речовини. 

Якщо ви користуєтеся електрообігрівачами, вони обов'язково мають бути справні та надійно встановлені або прикріплені до стін. Забороняється зав'язувати електропроводку, обмотувати папером, тканиною.

Не залишайте без нагляду ввімкнені електроплити, електродуховки, електропраски, чайники,  телевізори, приймачі.

При влаштуванні електророзеток і вмикачів встановлюйте їх на негорючій основі або підкладайте суцільний негорючий матеріал, що виступає за габарити апарата не менше ніж на 0,01 м!

При пожежі телефонуйте 101!

Теги: Пригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 807 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1497 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1503 0