Новини з 1996 року

Руслан "розвів" кременчужан - зібрав гроші на приватизацію, але гаражний кооператив просять посунутися

Марина Баніт 06 червня 2017 15:50 1037 0

Кременчужани заявили про те, що вони своїми руками робили свої гаражі ще в 2007 році на вулиці Свіштовській. Та тепер їм заявили, що гаражі  розташовані протизаконно. Тому їх просять перенести в інше місце в термін до 20 червня.

У такій ситуації опинилися 7 кременчужан. Вони прийшли на депутатську комісію та розповіли про те, що здавали "прєдсєдатєлям" гаражного кооперативу (які вже тричі змінилися) гроші на оплату електроенергії та за під’їзд до свого місця. У них є квитанції про оплату. Але тепер з 7 тільки один власник має документи на власність.

З’ясувалося, що з цих громадян свого часу взяли гроші за приватизацію цих гаражів, яку ніхто так і не провів. За словами кременчужан, з незрозумілої фірми «Ринкова площа» прийшов чоловік та представився працівником міськвиконкому. Чоловік на ім’я Руслан зібрав із них певні суми, поробив ксерокопії їх документів, але потім зник.

Наразі голова кооперативу пояснює, що йому потрібне місце для того, щоб додатково здавати в оренду, тому і просить посунутися.

Представник міськвиконкому заявила, що документи на гаражний кооператив видані до 2000 року. Наразі ця ділянка перебуває в постійному користуванні власника. Тож з’ясувати обставини можна тільки за участі голови гаражного кооперативу - хто й чому виганяє людей із кооперативу. Бо тільки він має відповідальність та право на контроль.

Оксана Піддубна запропонувала затребувати документи, вивчити ситуацію та запросити голову кооперативу.

Тож вирішили, що відповідні служби відреагують відповідно до законодавства.  Після цього питання буде розглядатися на комісії.

Теги: земельна комісія

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1560 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1638 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1557 0