Новини з 1996 року

Руки геть у Кременчуці від Павлика Морозова, Чапаєва… Представники «Рідного міста» вимагають

Олександр Курилов 03 лютого 2016 13:43 756 0

Від міського голови Кременчука Віталія Малецького вимагають не чіпати образ його важкого дитинства й не змінювати назву вулиці імені Павлика Морозова. Також ця вимога стосується заперечення зміни назви вулиці імені  Чапаєва, революціонера Бабушкіна та інших.

Таку зміну назв цих вулиць у мерії планують здійснити за тиждень, однак, на думку її підлеглих, такого не можна допускати.

Це кременчуцька міська влада отримала спеціальний лист, підписаний оплачуваним нею головою ради ветеранів Віталієм Сельцовим, представником місцевих «афганців» Олегом Фещенком…

У листі до міської влади – звернення щодо неможливості перейменування вулиці імені піонера Павлика Морозова, Чапаєва та інших.

На думку підписантів звернення, а їхній аргумент – саме вони представляють 60 тисяч мешканців нашого міста – пенсіонерів, ці назви вулиць міста не підпадають під закон про декомунізацію.

Відомо також, що звернення з цього приводу міські чиновники – секретар міськради Юрій Гриценко, який разом з Олегом Фещенком, є представником місцевої партії «Рідне місто», планують розглянути завтра на спеціальному засіданні комісії міськради з питань зміни назв вулиць.

 

 

 

 

 

Теги: Перейменування вулиць ДекомунізаціяЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись