Новини з 1996 року

РОЗВОДИТИМУТЬ ВСІХ. Віктор Калашник йде на вибори мера Кременчука разом з Юрієм Шаповаловим

kurilov 04 серпня 2015 16:45 1486 0

РОЗВОДИТИМУТЬ УСІХ.  Віктор Калашник іде на вибори мера Кременчука разом з Юрієм Шаповаловим

Перший заступник міського голови Віктор Калашник балотуватиметься на посаду міського голови Кременчука у жовтні цього року в парі з народним депутатом України Юрієм Шаповаловим. Останній причепом  тягнутиме за собою також до Кременчуцької міськради  нову політичну партію «Воля народу».

Такий дует, якщо обидва виграють перше та друге місця на виборах міського голови у першому турі (вибори проводяться у два тури),  дасть можливість спокійно отримати перемогу самому пану Калашнику й він стане черговим Кременчуцьким  міським головою .

Натомість  приз для народного депутата Юрія Шаповалова, який візьме участь у передвиборчих змаганнях з нинішнім першим заступником міського голови, – нардеп  зможе провести своїх однопартійців-бізнесменів з колишньої Партії регіонів у міську раду. Втім  тепер Партії регіонів у нас немає, а є «Воля народу».

Ще з можливих бонусів за передвиборчу діяльність – не виключено, що нардепу Юрію Шаповалову або його старшій сестрі,  пані Мовчан, яку у нас зареєстровано на Сейшельських островах, дадуть ще міської землі на березі Дніпра, на вулиці Флотській…

Про те, що всі розрахунки зі своєї майбутньої передвиборчої кампанії Віктор Калашник уже завершив і, за попередніми прогнозами, найбільше голосів він отримає,  якщо буде йти в парі з нардепом Юрієм Шаповаловим,  говориться у прес-релізі громадської організації нашого міськвиконкому «Соціальний барометр».

Сам нардеп, звісно, на посаду мера не претендуватиме, але вигляд такий робитиме.

«Існуюче співвідношення голосів дає підстави припускати, що у другому турі Калашник впевнено перемагає будь-якого із запропонованих кандидатів, окрім Юрія Шаповалова. Калашник і у цій парі долає 50% бар’єр, але розрив з Шаповаловим не такий значний, як з іншими кандидатами», - зазначено у повідомленні.

Щодо причин утворення передвиборчої любовної пари з нардепом, то на це дається іще одне пояснення. На Віктора Калашника тисне депутат Автозаводської райради Оксана Піддубна, яка є конкурентом останнього. І якщо не створити для неї міцного паркану у вигляді нардепа, то не виключено, що пані Піддубна  своєю інформацією про кіпрський бізнес родини нинішнього першого віце-мера Віктора Калашника утопить його ще до виборів.

А так – їй доведеться ще розповідати про бізнес на Сейшельських островах рідних нашого нардепа Юрія Шаповалова.

Передвиборча довідка, яку  представники міськвиконкому розсилають редакціям, додається.

О.Курилов

Теги: Місцеві вибори 2015 Кременчук Кременчуг

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись