Новини з 1996 року

Розумна Полтавщина: наша область - серед лідерів України за результатами ЗНО

Олексій Ващук 18 вересня 2020 14:20 217 0

Цьогорічне ЗНО проводилося за досить складних умов. Карантинні обмеження через пандемію розтягнули проведення основної та додаткової сесій ЗНО, тому свої результати учасники тестування дізналися лише нещодавно.

Так, за результатами оцінювання, було складено рейтинг областей України. Полтавщина увійшла в першу десятку регіонів нашої держави та зайняла шосте місце, як і минулого року. Середній бал усіх учасників ЗНО на Полтавщині - 143.7 бали.

Перше ж місце традиційно за столичним регіоном – Київською областю, середній бал якої 150.71. Цікаво, що на рейтинг вплинула й кількість тих, хто не складав узагалі нічого. Так, середній бал учнів у Волинській області вищий за результат Полтавщини – 145.23. Але кількість тих, хто не склав, там  усього на 0,2% більше, що й вплинуло на результати.
За основними предметами Полтавщина продемонструвала одні з найкращих результатів. Так, з української мови та літератури наша область зайняла 7 місце із результатом 149.37, що, однак, на дві сходинки нижче за минулорічні показники. Не склали основний предмет 4.6% учнів.

Удвічі більше учнів Полтавщини не склали історію України – 10.3%. З цього предмета в загальному заліку наша область посіла 9 сходинку з результатом 136.42 балів. По всій Україні середній бал з історії – приблизно 137 балів. Це показує, що молодь досить опосередковано знає історію рідної нації та землі.

Набагато краща ситуація в Полтавській області з математикою - 141.89 балів, що вивело її на 6 місце рейтингу. Це на одну позицію вище за показники минулого року. Не склали математику 7.2% учасників.

Останній основний предмет – це англійська мова. 149.07 балів – такий результат показала Полтавщина на цьогорічному оцінюванні, зайнявши 10 місце в Україні, що на 2 місця нижче показника 2019 року. Не склали іноземну мову 5.2% учасників.

Хоча наша область і утрималася в загальному рейтингу на своєму місці, та все ж не можна не помітити просідання результатів з деяких предметів. Напевно, на якість освіти великий вплив мав карантин, через який діти всю весну не могли ходити до школи. Будемо сподіватися, що цього навчального року ніякі карантини не завадять навчанню й учні зможуть у повній мірі підготуватися до наступного ЗНО.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 190 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 355 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 699 0