Новини з 1996 року

Розшукуються молоді та активні - будувати Україну

Ксенія Омельченко 18 червня 2017 10:58 716 0

"Будуємо Україну разом" - це культурно-освітній проект, який через волонтерство та подорожі розвиває серед молоді почуття довіри та відповідальності за свою країну.

Унікальність табору полягає в тому, що зранку учасники працюють фізично, ремонтуючи будинки, малюючи графіті та споруджуючи громадські простори, а ввечері проводять спільну культурно-освітню програму, спрямовану на саморозвиток. 

Ідея табору зародилася влітку 2014 року, коли організатори побачили наслідки військових дій на Сході України. Було очевидно, що людям буде важко впоратись зі своїми проблемами. Силами 80 волонтерів впродовж двох місяців нам вдалося відремонтувати 25 квартир у Краматорську.

Однак, зважаючи на те, що в кожному місті України є люди, які потребують допомоги, було вирішено розширити поле діяльності, й відтепер БУР працює по всій Україні - із заходу на схід.

Для статистики: у 2016 активістам вдалося залучити 400 волонтерів та з їхньою допомогою відремонтувати 40 помешкань упродовж літа.


 

Відтак, основною місією БУР є створення мережі свідомих, активних, відповідальних українців, які розуміють, що зміни можливі, якщо ти сам в них береш участь.

І ось у соцмережах з'явилась інформація: цілих два тижні БУР проведе в сусідньому Світловодську.
Аби взяти участь у проекті, заповніть анкету http://bit.ly/2ieyOOo 
Подробиці проекту: http://burinfo.tilda.ws/

Як зазначають організатори, проект "Будуємо Україну разом" - це не тільки можливість корисно, весело та активно провести час, але й покращити свої навички муляра-будівельника.

Від себе обіцяємо простір для творчості, зустрічі з цікавими людьми, дружню атмосферу, а також забезпечення проживанням, харчуванням та доїздом із будь-якої точки України!
Ставай волонтером, давай творити зміни разом!

 


 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись