Новини з 1996 року

Розпорядження про тепло є, самого тепла немає. Що проґавили мер Малецький й віце-мер Пелипенко?

Олександр Курилов 21 квітня 2017 10:38 1009 0

Кременчуцькі комунальники так і не змогли подати тепло у житлові багатоповерхівки, аби виконати розпорядження першого заступника міського голови Володимира Пелипенка, «Про відновлення подачі теплоносія для опалення».

Таке розпорядження на сайті міськвиконкому оприлюднено вчора й за тим що написано: з 20 квітня енергетикам наказано відновити подачу теплоносія для опалення.

Завершення дії про продовження квітневого опалювального сезону перший віце-мер не регламентує, однак все має бути у відповідності до температурного  режиму.

Тепло знову відключать, коли середньодобова температура три дні поспіль протримається на позначці плюс вісім градусів тепла.

Про що слід додати – сьогодні, 21 квітня батареї в багатоповерхівках й не думали прогріватися. Чому – зрозуміло. Для такого спеціальні бригади сантехніків мають спочатку перевірити роботу мереж опалення у житлових будинках, але таких бригад немає.

Так само – ніхто не планує підключати тепло в будинках, які є власністю ОСББ. І причина тут – оплата вартості тепла та мовчання міської влади з приводу отримання громадянами субсидій.

Про що слід додати – так це про підсумки.

А вони такі – мешканці міста замерзатимуть до неділі, але в неділю вже пробиватиметься сонце й поступового теплішатиме.

Ще з підсумків – мешканцям Кременчука доведеться платити за тепло, яке у їхніх квартирах так і не появиться. Й суми оплат будуть великими як для трьох днів подачі теплоносія від міської ТЕЦ. Сам теплоносій до батарей опалення у квартирах не дістанеться.

Інший висновок від оголошеного, але такого що не склався, продовження опалювального сезону – вже для чисельної бригади заступників міського голови Віталія Малецького.

І проблема тут одна – наші градоначальники відірвані від реального життя й не розуміють, що їхні бажання та їхні можливості – це різні життєві категорії.

Тому ж Володимиру Пелипенку, як і меру міста Віталію Малецькому та заступнику міського голови з УЖКГ Валерію Декусару, слід би знати в цьому житті більше.

Бо в такому випадку, міркуючи у березні, що саме вони будуть робити у квітні, хтось би з «батьків міста» пошукав довгострокові метеорологічні прогнози для України і Полтавщини.

А далі – слід би було зібрати комунальників й сказати їм таке – ось на початку квітня раптово потепліло й опалення потрібно вимкнути. Але за прогнозами, у квітні температура ще знову знизиться до плюс 3. Тому доведеться опалення увімкнути знову.

Звідси і рішення, які мер Кременчука з заступниками мав би прийняти ще місяць тому – воду з мереж не зливаємо й нічого не чіпаємо. Одночасно, громадян про велику ймовірність повторного підключення  попереджуємо.

У такому випадку – проблем би сьогодні не було.

Гірше, що проблеми сьогодні є й нинішні наші чиновники вирішувати їх не можуть. Чому – зрозуміло. Як закидають їм їхні опоненти: хлопці з міськвиконкому, які отримують високі зарплати, просто не знають що їм робити в тій чи іншій ситуації.

І це погано. Погано, в першу чергу, для мешканців Кременчука.

Репортер в черговий раз звертається до наших градоначальників, аби вони відповіли на запитання – ось громадянам прийдуть рахунки за тепло, якого вони не бачили й не відчули? Хто буде за це платити й чи будуть у кременчужан, врешті-решт, субсидії ? Хтось у міськвиконкомі  може дати відповідь на це запитання ?

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись