Новини з 1996 року

Розмір "вікової" стипендії кременчужанам збільшено

Марина Баніт 15 лютого 2017 17:10 851 0

Про це повідомили у міськвиконкомі. Кременчужанам похилого віку, яким виповнилося від 95 до 100 років,  виплачуватиметься  щомісячна стипендія  міського голови у розмірі 400 грн., тим, кому  виповнилося 100 і більше років, - 500 грн.

 У минулому році розмір стипендії становив 100 грн. і 200 грн. відповідно.

Такі виплати здійснюються згідно з міською Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Кременчука «Турбота» на 2017 рік, затвердженою рішенням Кременчуцької міської ради.

Кременчужан попереджають, що таку стипендію отримуватимуть лише мешканці Кременчука, які зареєстровані та постійно проживають на території міста.

Читайте також: Українські чиновники накрали більше ніж дефіцит державного бюджету. НАБУ оприлюднило реєстр

Відповідно до положення про порядок та умови надання щомісячної стипендії міського голови, виплата її припиняється в разі вибуття одержувача  за межі міста або  в разі його смерті. Неотримана щомісячна стипендія у зв’язку зі смертю до складу спадщини не належить та спадкоємцям не виплачується.

 Управління соціального захисту населення Автозаводського та Крюківського районів департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради складатимуть списки.

Теги: Виплати

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 133 0
На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 225 0
Підняти вітрила! У День міста у Кременчуці пройшов парад вітрильників. ФОТО 251 0