Новини з 1996 року

Розмір оплати за тепло у грудні буде вбивчим. Депутат Порицький правий, мер Малецький помилився

Олександр Курилов 27 грудня 2016 15:10 2298 0

Депутат Кременчуцької міськради Микола Порицький, який на останній сесії пропонував своїм колегам закласти кошти на програму термомодернізації будинків і пропозицію якого не підтримано, – не переміг, бо не зумів довести свою правоту.

Читайте такожКП «Теплоенерго» купило лічильники тепла на 2 мільйона гривень, - не публічні дані

Натомість міський голова Кременчука Віталій Малецький, який кинув усі сили мерії лише на встановлення лічильників тепла й більше нічого чути не став,  – не виграв.

Програли ж самі мешканці Кременчука.

Це комунальне підприємство «Теплоенерго» сьогодні, 27 грудня, й зняття показів з приладів обліку тепла, які стоять у багатоповерхових будинках у Крюкові.

За тим, що показав лічильник, – усім слід спочатку пити валідол, а потім думати, чому так сталося? Зокрема, за даними лічильників тепла, встановлених у підвалах будинків на вулиці Республіканській, вартість опалення квадратного метра житла доходить до 43-44 гривень.

Читайте також: Кременчуцькі чиновники штурмують тему лічильників. Оплата за тепло стукає в серце

Якщо ж порахувати оплату всієї квартири, то сума, яку доведеться віддати за тепло, буде величезною.

Відповідь на запитання – чому так сталося, в принципі,  відома. Після встановлення лічильника,  по-перше,  потрібно регулювати тиск теплоносія.

По-друге, встановлення лічильників без утеплення будинків і без регулювання систем опалення розмір оплати за тепло лише збільшується. Далі ж можна згадати лише останню сесію міськради й виступ депутата Миколи Порицького, який розповідав про необхідність розробки у Кременчуці програми термомодернізації будинків, що включала б у себе не лише встановлення лічильників тепла, але й усе необхідне, разом з регулюванням будинкових систем опалення.

Варто додати, що наступного року депутати виділили кошти в міському бюджеті, яких вистачить на утеплення лише одного будинку в місті.

І як тут бути сьогодні, зокрема, як роз’яснити людям, що їм за тепло потрібно буде платити по 44 гривні за квадратний метр площі своєї квартири?

Читайте також: Адреси будинків міста, в яких буде встановлено загально будинкові лічильники тепла

 

 

 

 

Теги: Резонанс КременчукаПолітика КременчукаЕкономіка КременчукаКомунальні тарифи

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 261 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 230 0
На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 394 0