Новини з 1996 року

Розкрито як Малецький збагачує Шаповалова, а кременчужан доводить до зубожіння - Піддубна

Марина Баніт 12 жовтня 2017 10:47 1811 0

На сьогоднішній сесії міської ради із запитом виступила депутат Оксана Піддубна.

Вона розповіла про пікантні подробиці з життя депутата Шаповалова.

"Про те, що слуга народу відхопив собі шмат землі на березі Дніпра з порушенням законодавства, я говорила неодноразово. Але зараз мова піде про інше. Вперше ділянка була виділена у 2008 році, коли ще нардеп ховався за прізвищем свого однокласника Скрильника, який, до речі, і зараз пасеться на 168 га землі в Індустріальному парку, не сплачуючи за оренду. Тобто чим більше повноважень здобував пан Шаповалов, тим більше користувався своїм службовим становищем. Найбільшого цинізму в тому, як обдурити громаду Кременчука, вже діючий нардеп здобув уже після обрання в 2015 році "ручного мера", і стосується це зменшення орендної плати земельної ділянки саме по вулиці Флотській, 10.

Якщо раніше рішення приймалися про виділення земельної ділянки "Апілаку" або подовження договору оренди приймалися за участю депутатів, то зараз лише за підписом 2 осіб - Віталія Малецького та сестри народного депутата.

Чи знає хтось із депутатів, що нещодавно відбулася зміна цільового призначення для приватного пдіприємства "Апілак" по вулиці Флотській, 10? Чи голосував хтось за це рішення? І головне - чи знаєте ви, шановні депутати, про наслідки такої зміни?

Вважаю за потрібне повідомити, що 2 лютого 2017 року на невідомій підставі, думаю, не без втручання славнозвісної фірми "Азимут", міський голова підписав додаткову угоду до договору оренди землі по вулиці Флотській, 10, згідно з якою шановному нардепу, тобто його сестрі, зменшено орендну плату 12817 кв метрів з (увага!!) 32000 гривень до 6000 гривень на місяць на березі Дніпра. Тобто земля на березі Дніпра фіолетовому кнопкодаву обходиться в 0,49 грн. за 1 кв метр.

Тобто лише у 2017 році бюджет Кременчука втрачає сотні тисяч гривень.

Вважаю недоречним зменшення орендної плати мером (для депутата Шаповалова), який вішає на кременчужан кредит за кредитом, доводить до зубожіння мешканців міста, підвищує тарифи. Кременчужан доводить до зубожіння лише для того, щоб створити сприятливі умови для сестри любителя перерізати стрічки.

Депутати відповідно за даним фактом повинні звернутися до поліції.

Отже, вимагаю від Кременчуцького відділу поліції провести перевірку щодо викладених фактів!"

Після цього відбулося голосування. Запит підтримали 5 депутатів. Із залу почали викрикувати "Ганьба!", активісти попросили показати поіменне голосування. 

  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1175 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2174 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2792 0