Новини з 1996 року

Розенко назвав середній розмір субсидії "живими грошима"

Валерія Макряшина 20 березня 2019 17:00 507 0

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко зазначив, що в Україні середній розмір субсидій, які люди отримуватимуть у вигляді готівки, - 1676 гривень.

Про це він зазначив під час селекторної наради з питань монетизації субсидій та індексації пенсій у вівторок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“За нашими розрахунками, приблизно 3,5 млн господарств на сьогодні повинні отримувати субсидії у вигляді готівкових коштів. Середній розмір субсидії, за нашими останніми розрахунками, які отримують люди на руки, становитиме 1676 грн. Нагадаю, що аналогічні суми люди отримають також у квітні та травні 2019 року”, - зазначив Розенко.

Він також наголосив, що на сьогодні на виплату субсидії у вигляді готівки в Ощадбанк перераховано 1,7 млрд грн, із яких уже виплачено 900 млн грн “живих” коштів.

Водночас, за його словами, через систему ПФУ вже виплачено 3 млрд грн.

Розенко наголосив, що уряд не вводив жодних рішень про обмеження доступу до системи субсидій.

“У системі нарахування субсидій нічого не змінилося. Ніяких додаткових критеріїв, ніяких додаткових обмежень, які якимось чином вплинули б на механізм доступу до субсидій”, - зауважив віце-прем’єр-міністр України.

Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що наразі опрацьовано 43% заяв на призначення субсидій, поданих після 1 січня 2019 року.

“Станом на 15 березня 2019 року в середньому по Україні опрацьовано 43% заяв на призначення субсидій, що подані після 1 січня 2019 року. Це майже половина. З одного боку, це пояснюється тим, що не призначено субсидію на придбання твердого палива та скрапленого газу через відсутність у Державної фіскальної служби інформації про доходи громадян за попередній календарний рік. Це є об’єктивна причина, ми її розуміємо. Проте, з іншого боку, частка відпрацьованих справ дуже відрізняється в різних регіонах”, - сказав Рева.

За його словами, найкраще налагоджена робота в Полтавській області, де опрацьовано 90% заяв, у Івано-Франківській, де опрацьовано 69%, Київській — 63%, Львівській — 62%.

Водночас Рева зауважив, що в Одеській області опрацьовано лише 27% поданих заяв, а в Чернівецькій - 15%.

“Прошу всіх організувати належним чином роботу, в тому числі на місцях, щодо призначення та надання субсидій у грошовій формі відповідно до положення про порядок призначення житлових субсидій, скоординувати діяльність відповідних органів, установ та організацій, задіяних у цьому процесі”, - наголосив міністр соціальної політики.

Як повідомлялося раніше, 4 березня 2019 року субсидіанти-пенсіонери почали отримувати субсидії готівкою одночасно з пенсіями, а з 12 березня Ощадбанк розпочав виплату субсидії готівкою громадянам, які не є пенсіонерами і яким субсидію було призначено до 31 грудня 2018 року.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуцькій бібліотеці пригощали гарячим глінтвейном. ФОТО 716 0
Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 775 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 961 0