Новини з 1996 року

Розібралися: кременчужани відповіли, що (або хто) для них є головною проблемою в місті

Артем Кузьменко 04 серпня 2021 16:15 701 0

Кременчук – хороше, але не ідеальне місто. Можна обожнювати його, хотіти в ньому прожити все життя й нікуди не переїжджати, але заперечувати, що в ньому немає проблем – не надто розумно.

Наприклад, кременчужани, в яких немає бойлерів, уже декілька місяців гріють воду на плиті; ШРБУ кладе такий асфальт, який сповзає протягом тижня-місяця; тарифи невпинно ростуть, і наше місто вважається не з дешевих у плані вартості комунальних послуг.

Це перше, що приходить у голову. Перелік можна продовжувати й доповнювати менш глобальними, проте все одно важливими проблемами: міський онкодиспансер перетворився на довгобуд; СКРП монополізував «ринок поховань» і тепер диктує свої завищені ціни; чиновники Кременчука ховаються за стінами міськради й не пускають журналістів; міський голова, переслідуючи власні інтереси й інтереси партії, посилає комунальників та своїх підлеглих, які є депутатами обласної ради, розпалювати конфлікт у райраді та битися.

У багатьох мешканців Кременчука є свої думки з приводу того, чому Кременчук – не рай на Землі. «Програма Плюс» запропонувала людям поділитися. З тим, що вийшло, можна ознайомитися у фотоматеріалах під головним фото.

Як бачимо, більшість коментаторів не задоволені саме роботою міського голови та інших можновладців міста.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 227 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 187 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 400 0