Новини з 1996 року

Росія відбирає в України Донбас. У Кременчуці депутати хочуть, але не можуть відреагувати

Олександр Курилов 02 березня 2017 17:47 1297 0

Депутати Кременчуцької міської ради, яким на сьогоднішній сесії міськради пропонували виступити з підтримкою блокади окупованих територій, не підтримали відповідну пропозицію. За  таке рішення – підтримати блокаду - висловилися лише 15 депутатів міської ради замість  22-х необхідних.

Проти – міський голова Кременчука Віталій Малецький. Його точка зору однакова  з українськими чиновниками й мова тут про продовження торгівлі з окупованими російськими терористами територіями.

Причина – нинішня блокада спричинить кризу в металургії, з якої потім вийдуть, але заплативши значно більше коштів. Далі ж буде погіршення бюджетних показників…

Протилежна  точка зору, яку теж просто так не оминути, – не можна  одночасно воювати й одночасно торгувати з російськими терористами.

Дебати з цієї теми на сесії – жорсткі, й мова  про те, що блокада потрібна, але є проблеми економіки, які слід вирішувати й відмовитися повністю від  торгівлі   з окупованими територіями неможливо.

Далі  ж суперечка досягла такого апогею, коли вже всі присутні на сесії міськради  повставали з місця і пішли до трибуни.  Тож дебати тривали, однак  безрезультатні й, здається, без розуміння того, що нині відбувається на окупованих територіях.

А  з того, що є сьогодні, – блокада, яка вона є, або   її не було, ні на що не впливає в розвитку подій.

Єдине – блокування залізниці показало, що у нас  багато  тих, хто хоче робити бізнес на війні.  Однак  Донбас окупований військами Росії й за підтримки Росії. І те, що відбувається в історії України сьогодні, – вже було. Так у Молдові було відкушено  Придністров’я, в Грузії – Абхазію та Південну Осетію, а в України три роки тому приблизно так само  Росія  відбирала Крим.

Нині ж ми можемо тільки дивитися, як саме Росія відбирає в України частину Донецької та Луганської областей.  Тож перші кроки – агресія й визнання документів окупованих районів  Росією вже були. Розстріли полонених військових ЗСУ - теж. 

Тепер інше – націоналізація відібраних в України підприємств. Що буде наступним кроком у цій справі – проведення особливого кордону й оголошення про входження окупованих територій у склад Росії з подальшим наступом російських фашистів?. Вочевидь, буде й те, й інше.

І зробити з цим нічого не можна – в усякому випадку самій  Україні російських  агресорів не спинити й,  вочевидь,   гібридна війна на цьому ще не завершиться.  

Після сесії пристрасті не скінчилися - згодом у малій залі виконкому розгорнулися дебати між представниками мерії на чолі з Малецьким та громадськістю.

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 382 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 859 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3366 0