Новини з 1996 року

Рок-гурт "СКАЙ" у Кременчуці: Ви сподобалися мені! ВІДЕО

Ксенія Омельченко 24 листопад 2017 12:39 573 0

Вчора у МПК виступив одн з найпопулярніших рок-гуртів України - "СКАЙ". Концерт відбувся в межах Всеукраїнського туру "СКАЙ: Нове життя 15".

Під час концерту, прихильники почули хіти, що вже стали улюбленими: «Best друг», «Подаруй світло», «Дай мені любов», «Ідеальна», «Не забувай», а такожі нові композиції, які ще не виконували на концертних майданчиках, з альбому «Нове життя».

Деякі хіти фронтмент гурту навіт пов'язав із кременчужанами. Так, текст пісні "Ти сподобалася мені" перетворився на "Ви сподобалися мені", що викликало ще більший захват у присутніх. 

Певно, найбільше концерт запам'ятався усім, хто любить. Адже виступ "СКАЙ" дав відчути не тільки драйвові ритми, але й проникливу лірику, створив у залі незабутню атмосферу та нестримну енергетику. Чого лише варта нова пісня "All my love for you". Написана для Євробачення, вона вже стала справжнім гімном для всіх закоханих. Ходять навіть чутки, що після прослуховування пісні на концерті хлопці швидше роблять пропозиції одруження своїм дівчатам. Та чи подіяло це в Кременчуці - покаже час.
 


 

Цікаво було споглядати не тільки за артистами, але й за фанатами, яких у "СКАЙ" вистачає. Для прикладу - Володя. Він з'явився ще в першій частині туру «СКАЙ: Нове життя 15» і вже об'їздив 17 концертів гурту в різних містах України. Активно підстрибуючи весь концерт, Володя став на певний час зіркою, такою ж, як і самі музиканти.

Зауважимо, що в Кременчуці тернопільський гурт теж чекали палкі фанати. Серед них - Дмитро Харламов, учасник "Топ-модель по-українськи".

Більше у відео:

 

 

 

Теги: Концерт

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись