Новини з 1996 року

Робота Верховної Ради України паралізована. Народні депутати масово сумують за «Євро-2016»

Віктор Крук 17 червня 2016 13:20 827 0

Парламентарі сьогодні не прийняли жодного рішення тому що зала засідання Верховної Ради за повідомленнями парламентських кореспондентів майже порожня. Нардепи «в печалі» - сумують за програшем національної збірної на «Євро-2016». Народні депутати від Кременчука сумують разом з іншими.

Схоже, що саме вчорашній програш збірної України команді Північної Ірландії паралізував роботу законодавчого органу країни - Верховної Ради. Народним депутатам не до роботи. Тим більше, що значна їх частина вчора чартерним рейсом полетіла до Парижу. Нажаль, депутатський десант нашій збірній не допоміг.

За офіційними даними, оприлюдненими на порталі Верховної Ради, зранку для участі у пленарному засіданні зареєструвалося 298 народних депутатів. Однак чи це були реальні нардепи, чи зареєстрували їхні картки, не повідомляється. Однак судячи з результатів голосування, ближче до істини друге. Після «години запитань до уряду» відбулося три голосування по депутатським запитам і в них взяли участь від 90 до 96 народних депутатів. Журналісти відмічають що у залі близько 400 вільних місць, і на засіданні після перерви залишилося близько півсотні нардепів.
Головуюча перший віце-спікер Ірина Геращенко сьогодні заявила: «На жаль, кількість присутніх в залі народних депутатів не дає можливості нам йти по порядку денному і розглядати законопроекти. Тому, відповідно до регламенту у п'ятницю ми маємо час для виступів народних депутатів «з різних питань»

Отже депутати сьогодні просто порозмовляють.

З кременчуцьких депутатів – Костянтин Жеваго традиційно відсутній, картка Юрія Шаповалові чомусь не голосує ні «за», ні «проти», але зареєстрована.

Нагадаємо, вчора близько 13 годин чартерний рейс авіакомпанії Windrose з народними депутатами України вилетів до Парижу

Теги: Верховна Рада Эвро-2016Верховна Рада Євро-2016 народні депутати

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1295 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2288 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2905 0