Новини з 1996 року

Ринок праці: які професії користуються попитом у Кременчуці

Валерія Макряшина 29 січня 2018 11:30 2286 0

Для дизайнерів, страхових агентів, піарників та перекладачів настали важкі часи: попит на їхню роботу зменшується. Про це повідомляє кадровий портал з пошуку роботи.

Фаворити, за їхніми даними, -  різноробочі та касири.

 

Традиційно найбільше вакансій розподілилися між двома професійними сферами, які є двигуном бізнесу багатьох роботодавців, – це робочі спеціальності з 99 вакансіями та спеціалізація "продаж" з 78 пропозиціями для кандидатів. 

Наразі в Кременчуці активні 25 вакансій - компанії шукають програмістів, інженерів-електроніків, системних адміністраторів, розробників 1С тощо. Заробітну платню обіцяють загалом велику, однак у претендентів повинен бути досвід роботи від 1 року. А перед офіційним працевлаштуванням кременчужанам, імовірно, доведеться пройти стажування. 

Адміністратори, начальники відділів, інспектори кадрового відділу, координатори, яким пропонується заробітна платня від 5 тисяч гривень, потрібні 32 підприємствам у Кременчуці. В оголошенні представники компанії здебільшого використовують базові вимоги: відповідальний, пунктуальний, організований, з досвідом роботи на посаді від 1 року та вищою освітою. 

Як правило, більшість роботодавців пропонують лояльні умови праці, в тому числі гнучкий графік або надання житла робітникам з інших міст.

На сайті вистачає і пропозицій для домробітниць, нянь, автомийників, офіціантів. Як правило, такі вакансії популярні серед людей, що шукають часткову зайнятість, студентів тощо. 

Серед фірм, вакансії яких опубліковані на порталі, є й такі, що шукають працівників на роботу за кордоном, найчастіше в Польщу. Там, як правило, викладаються вакансії для представників робочих спеціальностей: пропонують місця на заводах, будівництві, меблевих та швейних фабриках, супермаркетах на розкладку товару тощо. 

Бухгалтери та аудитори. Ці професії затребувані завжди та скрізь – на будь-якому підприємстві, у будь-якій, навіть найменшій, фірмі. Заробітну платню такому спеціалісту в Кременчуці пропонують високу - від 4 600 до 15 000 гривень. Але щоб стати справжнім професіоналом і пройти конкурс - потрібен великий досвід роботи й відповідна освіта.

Також на роботу в Кременчуці активно запрошують водіїв, бажано зі своїм авто (універсал або "пиріжок"). Роботодавці обіцяють вигідні умови праці й високу зарплату та компенсацію витрат на пальне й офіційне працевлаштування. 

Небагато роботи пропонують кременчужанам у сфері туризму, медицини, консалтингу, юриспруденції та шоу-бізнесу.

Загалом, ситуація на ринку праці за останній час не змінилася. Шукають тих же та майстрів "на всі руки", хоча деякі зрушення таки є - показник заробітної плати виріс. Це, ймовірно, зумовлено тим, що мінімальна зарплата з 1 січня 2018 року підвищилася на 17% і становить уже не 3 200, а 3 723 гривень.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 3006 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3481 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3924 0