Новини з 1996 року

Ридати, сміятися? Кременчук – перший в Україні за кількістю помічників депутатів та регламенті

Олександр Курилов 23 червня 2016 11:37 766 0

У Кременчуці – перемога! Наше місто нарешті здобуло визнання в Україні й нині ми на перших місцях серед таких же міськрад, схожих на нашу, й більших.

Відповідну інформацію оприлюднив міський голова Кременчука Віталій Малецький, який побував в Одесі на черговому комунальному форумі.

За словами мера міста, кременчуцькі досягнення такі. Наше місто стало 5-им під час вибору кращого регламенту міськради. Наш регламент кращий на 82 відсотки. Попереду Чернігів, Одеса… Їхні сесійні регламенти кращі на 90 відсотків.

Ще за Кременчуком - першість у кількості та якості помічників депутатів міськради. Помічники наших депутатів – найрозумніші й найкваліфікованіші, ніж інші такі в Україні.

Також, за словами мера міста, у нас найкраще працює сайт з петиціями. Єдине, що заважає чиновникам спокійно жити, за словами міського голови Кременчука, – це фейкові петиції. Й приклади тут – місцеві комп’ютерники, які підписали прізвищем Малецького ті петиції, які наш мер не підтримує.

Про що слід додати – насправді ця справа з петиціями у Кременчуці помирає – чиновники ускладнили вдесятеро доступ громадянам до електронних звернень.

Про те, чи є у Кременчука інші призові місця за менш значні досягнення – зокрема за кількістю нових робочих місць, недорогою вартістю комунальних послуг чи продуктів харчування – про це міський голова Віталій Малецький не розповідав.   

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1265 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1929 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2465 0