Новини з 1996 року

Ридаємо. Мер Кременчука Малецький нагородив за розвиток культури у місті рибовода Дедюріна

Олександр Курилов 09 листопад 2017 10:21 1665 0

Чоловік телефонує і запитує: «Алло. Я потрапив у пральню?» А у відповідь чує матюки в три поверхи й пояснення – яка пральня? Ви телефонуєте в районний будинок культури…

Це в Кременчуці вчора – вікопомна подія. Її зміст - нагородження відомих кременчужан за розвиток культури та концерт.

Відповідне повідомлення з цього приводу поширила прес-служба нашого міськвиконкому.

З фото, які додані, можна побачити, як міський голова Кременчука нагороджує керівника Міського Палацу культури Сергія Ситника. В залі - в костюмі з бабочкою замість галстука,  все ж - урочистоті, попередній керівник міського палацу Іван Якименко.

І заслуги цих людей ніким не заперечуються, бо вони зробили дуже багато.

Але поряд з ними, організаторами театрального й співочого руху в нашому місті, пан мер вручили грамоту за культуру відомому колишньому керівнику «Запоріжжяоблводоканалу», «Кримводоканалу», а нині в.о директора парку «Міський Сад» Віталію Дедюріну.

А в пана Віталія культурне досягнення лише одне – це опіка над свинями в парку «Міський сад» і великою рибою, яка плаває в озері «Гарячка», що знаходиться в цьому саду. (До речі, риба кудись зникла, мабуть, пішла в сплячку.)

Репортер теж вітає пана Дедюріна з такою видатною нагородою за розвиток свиноводства й рибоводства в Кременчуці, що нарешті визнано нашим мером як головні напрямки розвитку культури міста нарівні з театральною діяльністю, живописом і музикою.

Пане Віталію, громадськість міста ридає від ваших нагород, бо одразу згадується отой анекдот, що наведено на початку.

І це не дуже добре, що рівень культури  Кременчука, хоч наше місто й промислове, ви наблизили до свиноводства. Все ж таки в представників міської культури  інший фах і  таке порівняння - не на користь.

Наведений анекдот - від колег "Програми плюс" з  міських ЗМІ.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись