Новини з 1996 року

РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ НОВОГО МЕРА КРЕМЕНЧУКА СТАЛИ НЕПЕРЕДБАЧУВАНИМИ. Висування завершилося без головного.

Олександр Курилов 01 жовтня 2015 10:10 1590 0

Надалі всі агітаційні газети, в яких розповідають про високий рейтинг того чи іншого кандидата на посаду міського голови від влади, можна спокійно викидати у смітник.

Причина – результати виборів нового міського голови з учорашнього дня (завершилася подача документів) стали повністю непередбачуваними і непрогнозованими і все, що далі розповідатимуть нам «опитування», - чиста неправда.

Такої непередбачуваності усім висуванцям додав наш нардеп Юрій Шаповалов, який міг зіграти на виборах мера свою лебедину (останню) пісню, але не зробив цього через навалу в міських ЗМІ повідомлень про його бізнесово-чиновницьке життя.

Зокрема, світ побачили повідомлення про ворожі людям голосування Юрія Шаповалова у парламенті – як-то відмову голосувати за резолюцію про звільнення наших полонених з російського полону – Надію Савченко та режисера Сенцова. (Репортеру теж цікаво, що поганого нардепу зробив режисер? – Авт.)

Ще у нардепа є свій бізнес в офшорній зоні – в Панамі. Але це тільки верхівка айсберга, про який  уже досить добре відомо.

Натомість, за новим розкладом, ситуація в місцевому політикумі змінюється кардинально.

Кардинально, бо серед кандидатів у міські голови є три рівнозначні представники нашого міського виконавчого комітету.

Однак за плечима кожного з них – Віктора Калашника, Віталія Малецького, Олександра Головача,  окрім гасел: «листя потрібно прибирати», «в усі будинки потрібно ставити лічильники», «всі лавочки потрібно фарбувати фіолетовим кольором», - нічого немає.

В активі кожного з них або скандали з судами, як це є у представника міської «Батьківщини» Олександра Головача, або геть провалена робота, за яку той же заступник мера Віталій Малецький чи перший заступник мера Віктор Калашник несуть повну відповідальність.

І головне, що жоден з них не зробив, – не поворухнув і пальцем для утворення нових робочих місць, не кажучи вже про інше.

Як на репортера, передвиборчі позиції всіх трьох якраз відповідають приказці: як працюєш, те й отримаєш.

А так як працювали всі втрьох не дуже, то й отримувати їм на виборах 25 жовтня особливо й нічого.

За таким розкладом відкривається шлях до посади мера всім іншим кандидатам, які, можливо, й запропонують кременчужанам  своє бачення міського життя. Поки що такої пропозиції, в тім числі й від владних представників, місто не бачило й свого вибору у громадян у більшості немає.

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись