Новини з 1996 року

Рейтинг закладів вищої освіти на 2020 рік: яке ж місце у нашого КрНУ?

Олексій Ващук 12 серпня 2020 17:45 174 0

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua», керуючись даними інших незалежних ресурсів, склав рейтинг закладів вищої освіти України на цей рік.

При складанні рейтингу були використані найбільш авторитетні серед експертів ЗМІ національні рейтинги навчальних закладів України, такі як «Топ-200 Україна», «Scopus» (Науково-видавнича діяльність) та «Бал ЗНО на контракт».

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського зайняв 58 місце, обігнавши до прикладу Полтавський університет економіки і торгівлі, який опинився аж на 106 сходинці рейтингу. Але наш міський університет все ж поступився місцем таким закладам Полтави, як Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» – 54-те місце, і Українська медична стоматологічна академія – 27 місце.

Можна навіть порівняти наш університет із полтавськими.

Наприклад КрНУ випереджає всі три полтавські ВНЗ за рейтингом «Топ 200 Україна»  - 38 місце, у той час, коли його найближчий конкурент, а саме Українська медична стоматологічна академія, згідно з цим рейтингом, на 44 місці.

Окрім того наш університет випереджає полтавські і за рейтингом «Scopus». Це рейтинг науково-видавничої діяльності, себто кількість наукових публікацій і кількості їх цитувань. У ньому КрНУ посідає 43 сходинку.

До порівняння Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» займає за цим рейтингом 66 місце, а Полтавський університет економіки і торгівлі й узагалі 128-ме.

Ну і останній рейтинг - це «Підсумковий бал на контракт». Це рейтинг закладів вищої освіти за показником середнього балу ЗНО абітурієнтів, яких в 2019 році зараховано до вишів на навчання за власні кошти. Згідно з ним, КрНУ посідає аж 152 місце, поступившись усім трьом полтавським вишам.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 205 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 215 0
На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 373 0