Новини з 1996 року

Revivka Green Fest: від діджея-бельгійця до запальних латиноамериканських танців

Ксенія Омельченко 26 вересня 2017 18:01 2116 0

Як ми вже повідомляли раніше, зараз у Кременчуці йде активна підготовка до свята мікрорайону  Ревівки. Фест, який має назву Revivka Green Fest, буде проводитись на території мікрорайону 30 вересня. Саме дійство розпочнеться о 12.00 і триватиме аж до пізнього вечора.

Організатори - активні мешканці Ревівки - за підтримки ГО "Культурний Діалог/Сultural dialogue" уже тиждень готують щось неймовірне для кременчужан, аби привернути до себе увагу й довести, що "Ревівка - центр міста, бо: #де_люди_там_і_центр!"

У програмі фесту вже вказана вулична сальса з професійним тренером та чемпіоном з танців Kerimov Ruslan. І хоча на вулиці вже стає прохолодно, організатори запевняють, що вони не дадуть замерзнути нікому.
Час проведення: з 16.00 до 17.00.

Також, аби мотивувати кременчужан їхати на Ревівку, організатори запросили презентувати свою творчість діджея  Wim Dantinne, який працює під творчим псевдонімом Wickzzz (м.Брюсель, Бельгія). Митець ставить собі за мету просування різноманітної кількості частот з усього світу, щоб люди позбувалися монотонної музичної дієти, щоб вони танцювали та відчували музику.

Організатори називають Wickzzz селектором, який не просто поєднує різні джерела попередньо записаної музики, а й ретельно підбирає музику з метою музичного просвітництва, дозволяє людям відчувати коливання, які вони ніколи раніше не відчували.
Час проведення: з 19.00 до 21.00.

Інформація про те, чого ще чекати від невтомних активістів, з'явиться згодом. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2921 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3393 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3841 0