Новини з 1996 року

Рецепти хворим виписуватимуть? У Кременчуці профільні лікарі відновлять прийом пацієнтів

Олександр Курилов 08 квітня 2020 11:35 397 0

Кременчуцькі профільні лікарі – хірурги, невропатологи, кардіологи… відновлять із цього тижня прийом хворих із хронічними хворобами, який було припинено через оголошення епідемії коронавірусу.

Для такого керівник міської медицини Максим Середа напише новий наказ.

Відповідну інформацію, що кременчуцьким хворим із неврологічними та іншими хворобами тепер можна буде прийти до лікаря на консультацію, оприлюднили сьогодні на нараді в міськвиконкомі.

Як розповів керівник міського управління охорони здоров'я Середа, профільні спеціалісти повинні приймати хворих із гострою патологією. За тим, що заявив чиновник, – так сьогодні відбувається, хоча насправді – ні.

Однак із сьогоднішнього дня відновиться прийом лікарів Першої поліклініки. Зокрема, там прийматиме лікар-хірург, травматолог, ЛОР і невропатолог.

Натомість лікар–ендокринолог приймати не буде, однак хворого або доставлятимуть швидкою у відділення терапії Першої міської лікарні, або він надаватиме консультації по телефону.

Що стосується офтальмолога, то він у випадку гострої патології (коли пацієнта доставляє в лікарню «швидка») прийматиме в лікарні «Кременчуцька».

Далі про те, що залишилось без відповіді. У місті є хронічні хворі, яким потрібні ліки. Такі дають за рецептом і як його взяти в лікаря – незрозуміло.

Втім точка зору Максима Середи – слід телефонувати сімейному лікарю, який і пояснюватиме, що робити в тому чи іншому випадку.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1340 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2332 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2955 0