Новини з 1996 року

Ресурс EX.UA припинив роботу - оновлений EX.UA відновив роботу

Андрій Михайленко 03 січня 2017 07:26 1007 0

Відтепер популярний інформаційний ресурс має назву FEX.NET

Про перезапуск файлообмінника повідомляють представники ресурсу.

«Повідомляємо, що сервіс ЕХ-файли перезапущений на домені FEX.net (File EXchange Network). Він реалізований на принципово новій технологічній платформі, що забезпечить додаткову зручність у використанні», – йдеться у повідомленні.

Крім цього, у повідомленні йдеться, що власники поштових скриньок EX.UA отримають додаткове розширення на домені з тим самим логіном і паролем доступу.

Читайте також: Ресурс EX.UA закривається

Розробники сервісу повідомили, що в цей час користувачам доступний анонімний обмін файлами будь-якого формату і розміру, автоматичне конвертування файлів для перегляду і програвання, система оповіщення користувача про час використання і зберігання файлів, а також пошта @fex.net. Надалі функціонал порталу буде розширюватися.

Нагадаємо, у листопаді найбільший в Україні файлообмінник EX.UA оголосив про закриття.

Це сталося після того, як у вересні 2016 року Верховна Рада ухвалила Закон «Про державну підтримку кінематографії в Україні». Окрема частина закону присвячена захисту авторського права в сфері кінематографа.

Зокрема, піратський контент, згідно із новим законодавством, має бути заблокований власником сайту або провайдером послуг хостингу, якщо власник сайту не здійснює таке блокування.

Тоді в EX.UA заявили про те, що це робиться з метою цензурування інтернет-простору, оскільки до цього ресурс проводив постійну роботу з видалення контенту, що порушує авторські права.

 

 

 

Теги: Економіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 319 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1462 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2452 0