Новини з 1996 року

Ремонту траси Полтава-Олександрія поряд з Кременчуком цього року не буде. Чому?

Олександр Курилов 15 травня 2019 16:11 291 0

Служба автомобільних доріг Полтавщини повідомляє про продовження ремонтів шляхів у Полтавській області. Й слід розуміти з усіх цих повідомлень, що нашого міста в цьому переліку не буде.

Натомість є головна топ-новина Полтавщини - це ремонт траси Решетилівка-Дніпро, де дорогу роблять не з асфальту, але з важкого бетону товщиною 30 сантиметрів.

Очікується, що на ремонт цієї дороги буде витрачено цього року 800 мільйонів грн.

Топ-новина №2 від служби автомобільних доріг Полтавщини – інформація про ремонт автодороги Полтава-Олександрія, й такий справді відбувається, але в Полтавському районі, поблизу села Мачухи. Й це повідомлення – позитивне для нашого міста, бо більшість кременчужан якщо і їдуть в обласний центр, то переважно маршрутками та автобусами.

А от про що не повідомляється обласним відділенням Укравтодору, так це відповідь на запитання щодо ремонту цієї ж дороги, але вже в Кременчуцькому районі.

Мова про відрізок траси на Полтаву від Кременчука й до станції Потоки, який сьогодні має вкрай непривабливий і непроїзний вигляд.

Далі ж просто роздуми й вони такі: Кременчук і так має не надто привабливий вигляд, зокрема через свою промисловість і тарифи.

Натомість тепер наше місто ще й роблять таким, щоб у нього було не так легко й потрапити через розбиті дороги, які до Кременчука ведуть. А от чому так, на це запитання мав би відповісти міський голова Кременчука Віталій Малецький і, вочевидь, він це зробить, от тільки коли – невідомо.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1246 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1911 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2431 0