Новини з 1996 року

Ремонт фонтана в парку запланували, а облаштування туалету - як карта ляже. Крюківські плани

Валерія Макряшина 09 жовтня 2019 15:15 529 0

Комплексну програму утримання та розвитку комунального закладу культури і відпочинку "Парк Крюківський" на 2017–2020 роки в новій редакції планують затвердити на сесії міськради.

І от що цікаво, в Програмі 2020 передбачили все, що тільки можна, про все згадали, крім вбиральні - найпростішого, того, що має бути в будь-якому парку. 

І відсутність вбиралень у списку директор парку "Крюківський" Олександр Непша може пояснити.

У цьому випадку він робить "ставку" на Громадський бюджет 2020, серед проектів якого є його особистий. Директор просить виділити йому 400 тисяч гривень у рамках Громадського бюджету на облаштування в парку "Крюківський" громадських вбиралень, простішою мовою - туалетів.

Натомість уже в рамках Програми на наступний рік з бюджету міста він просить 10 млн 790 тис 449 грн, зокрема на будівництво й капремонти: 2 млн 916 тис 574 грн підуть на капітальний ремонт фонтана, 2 млн 23 тис 875 грн - на капремонт сцени, 5 млн 600 тис грн - на капітальний ремонт тротуарного покриття і 250 тисяч гривень - на розробку проектно-кошторисної документації реконструкції парку.

Читайте також: У парку Миру співають романси про фінанси. Просять 2 млн грн на систему поливу газонів і автомобіль

 

Разом із цим Програмою передбачено збільшення заробітної плати (з нарахуваннями) працівникам парку. Суму заробітної плати з нарахуваннями на 2020 рік планується збільшити на 336 тис 561 грн, у зв’язку зі зміною мінімальної заробітної плати. 

Зазначимо, що офіційно в парку "Крюківський" працюють 18 громадян. 

 

Наостанок зауважимо, що дефіцит туалетів загалом у парках по всьому Кременчуку вже давно нікого з мешканців не дивує.

Тож у відвідувачів парку, кількість яких зростає з приходом тепла, просто немає іншого виходу, як задовольняти свої природні потреби де завгодно. Чи потрібно говорити, що така ситуація є неприпустимою, адже стільки зусиль витрачено на облаштування парків, які стали для багатьох улюбленими місцями відпочинку?

Варто також додати, що в парку "Крюківському" все не настільки запущено, бо на території є два біотуалети, й це вже радість для мешканців правобережжя. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 188 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 352 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 697 0