Новини з 1996 року

Реконструкцію Придніпровського парку виконує наближена до директора замовника фірма. ДОКУМЕНТ

Андрій Михайленко 25 липня 2015 16:24 1557 0

Підрядник робіт КГП "Союзрембуд" має ту саму адресу, що й ТОВ "Союзрембуд", співвласником якого є Микола Шендрик. Але про все по порядку.

Нагадаємо, що пан Шендрик на даний час є  директором комунального виробничого підприємства "Кременчуцьке міське управління капітального будівництва" (скорочено - УКБ), котре на даний час виступає замовником робіт з реконструкції Придніпровсього парку. 

Підрядником (виконавцем) робіт виступає комунальне госпрозрахункове підприємство "Союзрембуд", власником якого є Кременчуцька міська рада. КГП "Союзрембуд", за даними ЄДРПОУ, зареєстроване по вулиці Карла Маркса, 18 у нашому місті.

До призначення  на посаду начальника  УКБ Микола Шендрик був директором комунального госпрозрахункового підприємства "Союзрембуд", директором якого на даний час є інша особа.

Слід відзначити, що згідно з даними ЄДРПОУ, за вказаною адресою реєстрації фірми-підрядника знаходиться іще одне підприємство - ТОВ "Союзрембуд".

Однак це ще не все. Згідно з  відомостями ЄДРПОУ, загальний статут ТОВ "Союзрембуд" складає 40 000 гривень, з яких особиста частка Миколи Михайловича складає 32 000 гривні.  

І головне: пан Шендрик на даний час  є керівником ТОВ "Союзрембуд" (!).

На веб-порталі Кременчуцької міської ради нещодавно було повідомлено про те, що на реконструкцію парку з міського бюджету виділяється 4 млн. гривень. Тендер при цьому виграло КГП "Союзрембуд". 

Збираючи все вищевикладене докупи, можемо стверджувати, що може бути конфлікт інтересів (особистий та громадський). При цьому треба вказати на те, що існує потенційна вірогідність впливу замовника на підрядника внаслідок  вищеописуваного зв'язку.

 

 

Теги: Бюджет КременчукаЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись