Новини з 1996 року

Рекламодавець стверджував, що від напівоголеної дівчини бетон твердіє за що і поплатився

Марина Баніт 31 жовтня 2017 14:37 1397 0

Ось таким чином на Полтавщині намагався підприємець привернути увагу до свого товару – бетону за допомогою світлин напівоголених дівчат. Невідомо, чи привернув бізнесмен увагу до свого товару, але увагу Уповноваженого Верховної Ради з прав людини таки вдалося привернути.

Уповноважений розгледів у зображенні напівоголеної жінки дискримінаційні мотиви. Про це повідомлено на офіційному сайті:

«Під час здійснення контролю за дотриманням рівних прав та можливостей жінок і чоловіків Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини проводиться моніторинг реклами на предмет виявлення зображень або тверджень, які є дискримінаційними за ознакою статі людини.

За наслідками моніторингу, в Полтавській області виявлено зовнішню рекламу будівельних матеріалів із написом «КОМБІНАТ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ пропонує залізобетонні конструкції «БЕТОН товарний 1575 грн/м3. ЗІ МНОЮ ТВЕРДІЄ» та зображенням напівоголеної дівчини, зображення якої ніяк не пов’язано із залізобетонними конструкціями та бетоном, що рекламуються.

За результатами реагування Уповноваженого з прав людини, Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів поінформовано про те, що за порушення вимог статей 7 та 8 Закону України «Про рекламу» до рекламодавця застосовано штрафні санкції відповідно до Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про рекламу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004 № 693.

Розповсюдження дискримінаційної реклами припинено».

Фото з відкритих джерел

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 487 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 405 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 449 0