Новини з 1996 року

Регламентна комісія позбавила депутатку Оксану Піддубну права голосувати на сесії

Валерія Макряшина 12 грудня 2018 15:15 994 0

Депутата Кременчуцької міської ради Оксану Піддубну позбавили права брати участь й голосувати на сьогоднішньому засіданні 33-ої сесії міськради. 

Це рішення під час перерви прийняли члени постійної комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності, етики, забезпечення правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, розгляду питань конфлікту інтересів та антикорупційної діяльності.

Причина такого рішення - поведінка О. Піддубної та її неповага до президії, повідомляють у мерії. Ймовірно, мова про те, що під час розгляду додаткового питання щодо Крюківського мосту депутатка сіла поряд з мером Віталієм Малецьким і це йому не сподобалося.

Після перерви голова регламентної комісії повідомив, що окрім позбавлення права приймати участь у 33-ій сесії міськради, регламентна комісія вирішила звернутися до начальника міського управління поліції Сергія Терели з метою притягнення до адміністративної відповідальності Оксану Піддубну.

На їх думку вона вчинила хуліганські дії під час пленарного засідання Кременчуцької міської ради, "які проявлялися у грубому порушенні громадського порядку, неповазі до присутніх, взагалі до суспільства, порушенні загальноприйнятих норм моралі тощо". 

Це рішення на жарт здивувало депутатку Оксану Піддубну, яка вийшла та з трибуни заявила, що воно взагалі незаконне.

"Те що міський голова разом зі своєю фіолетовою командою порушив законодавство, хіба варто про це говорити? Це мешканці й так бачать. Мешканці бачать надвисокі платіжки, мешканці бачать надвисокі тарифи, мешканці бачать надвисокі зарплати. Дана стаття взагалі суперечить діючому законодавству - не може регламент прийматися всупереч конституції, але фіолетовою командою може...", - зазначила О. Піддубна. 

Однак своїм голосуванням більшість депутатів підтримали рішення регламентної комісії та позбавили депутатку права голосування на сесії. Малецький почав вимагати, аби Оксана Піддубна покинула залу й натякнув, якщо вона цього не зробить до неї будуть застосовуватися вже санкції іншого характеру. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись