Новини з 1996 року

Реформи у Кременчуці немає, бо її саботують у мерії. Депутат міськради Кальченко

Олександр Курилов 13 квітня 2016 17:43 675 0

Депутати Кременчуцької міської ради, які сьогодні проігнорували засідання комісії з реформування апарату виконкому, зробили це не від хорошого життя, але через відсутність документів. Такі депутатам, незважаючи на всі запити,  не дають.

Таку точку зору на інформацію щодо повної зупинки реформ у нашому  місті висловив депутат міськради Олександр Кальченко.

Повна зупинка реформ – це коли чисельність чиновників у Кременчуці набагато збільшилася, ніж була, а обіцяне депутатами міськради приведення до людського вигляду нашого управління – загубилося.

«У міськраді є комісія, яка займається питанням реорганізації управління. Однак цій комісії немає роботи. Для такої потрібні документи, потрібен штатний розклад районних – Крюківської та Автозаводської адміністрацій, але їх депутати до сьогодні не отримали. Цих документів нові керівники адміністрацій не надають.

І те ж саме стосується роботи нашого управління житлово-комунального господарства. Незважаючи на всі терміни, штатний розклад цього управління залишається без оприлюднення та вивчення», - зазначив депутат міськради.

За його словами, депутати міськради раді були б щось зробити, але не можуть через штучні перепони, які їм створюють у міськвиконкомі.

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1306 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1979 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2547 0