Новини з 1996 року

Референдум інформаційний. Громадян України запитають про мирні домовленості з Росією

Олександр Курилов 23 травня 2019 16:57 282 0

Референдум, який пройде з питань укладання мирних домовленостей з Росією, не матиме законодавчої основи, однак буде інформаційним, лише способом з’ясувати думку суспільства.

Відповідне повідомлення з цього приводу оприлюднив сьогодні на зустрічі з громадськими активістами Президент України Володимир Зеленський

«Ми повинні чути кожну людину. Це не законодавчий референдум, а інформаційний: громадяни, що ви думаєте. Це нормальна розмова з людьми», – сказав Президент.

Щодо самого  інформаційного референдуму, який буде проведено, то, за заявами голови Адміністрації Президента Андрія Богдана, йтиметься про мирні угоди з Росією, затвердження яких відбудеться таким способом.

Щодо самого предмета мирної угоди, то його поки що тримають у таємниці, хоча зрозуміло, що мова піде про ситуацію на Донбасі й встановлення миру, однак уже без участі закордонних миротворців, без  роззброєння та з подальшим зняттям з Росії  економічних санкцій, за винятком тих, які стосуються Криму.

Щодо Криму, то слід розуміти так, що питання про нього в інформаційному референдумі не буде.   

Останнє, про що слід додати, – загалом в Україні з референдумами важко. Закону про них немає і можливість їх проведення з тих чи інших причин не зрозуміла.

Фото із сайту офіційного представництва Президента України

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 295 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 353 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 395 0