Новини з 1996 року

Реєстри нерухомого та рухомого майна стають відкритими: Президент України підписав відповідний Закон

Андрій Михайленко 06 серпня 2015 18:58 1045 0

Зазначено, що підписані зміни до законодавства мають запобігти корупції.

Вказана інформація оприлюднена на офіційному інтернет-представництві Президента України.

На думку Глави Української держави, Закон сприятиме посиленню громадського контролю за владою, зниження рівня корупції та посилення права власності, запровадить додаткові заходи контролю за особами, які призначаються на відповідальні посади в органах державної влади та місцевого самоврядування, відновлення довіри в громадян до системи влади в Україні, а також створює умови для забезпечення відкритості, прозорості та публічності влади усіх рівнів. 

Зокрема, Законом передбачається спрощення процедури доступу до відомостей, що містяться в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Чиновникам відтепер важче буде ховати свою нерухомість, бо відтепер будуть зобов'язані у Декларації  вказувати область, район та населений пункт, де знаходяться об'єкти, у відповідності до внесених до Закону України "Про запобігання корупції" змін.

Має бути наданий вільний доступ до Державного земельного кадастру та Єдиного державного реєстру державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України.

Закон України "Про дорожній рух" доповнюється статтею 34-1, якою врегульовується питання надання інформації про зареєстровані транспортні засоби з Єдиного державного реєстру. 

 

 

 

 

 

 

Теги: РеформаБоротьба з корупцією

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись