Новини з 1996 року

Раз на рік. У Кременчуці вшанували пам'ять учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

Олександр Курилов 26 квітня 2016 18:02 567 0

Представники міської влади сьогодні разом з чорнобильцями покладали квіти до пам’ятного знака, що у Придніпровському парку, слухали промови та молитви. Тож перед присутніми, а їх було небагато, виступив отець Володимир, міський голова Кременчука Віталій Малецький, представники громадських організацій.

Загалом усе відбувалося за затвердженим восьмим заступником міського голови Кременчука сценарієм, тож усі оприлюднювали визначені промови. Й так само під фонограму свою пісню співав ансамбль «Славутич».

Чи є якісь враження від побаченого та почутого? Такого немає.

Єдине, що, дивлячись на цих чоловіків з медалями, які телефонують у редакцію й запитують, чи буде міська рада виділяти до 30-річчя Чорнобиля допомогу, на думку приходить одне. Час іде швидко. Колись ці люди були потрібні владі і їх посилали в Чорнобиль боротися з радіацією. Тепер вони не потрібні нікому й проблем у кожного з них як не з пенсією, так зі здоров’ям – дуже багато.

Але це життя. У нас усіх згадують один раз на рік: ветеранів, чорнобильців, в’язнів, жінок, дітей. І, схоже, поки що в цій справі зміни не буде.

Теги: річниця аварії на ЧАЕС

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 453 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 672 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 695 0