Новини з 1996 року

Район та Білецьківка хочуть виставити Кременчуку рахунок через самозахоплення землі під звалище

Андрій Михайленко 23 травня 2017 09:35 1359 0

Керівництво Кременчуцького району та громада села Білецьківка вирішили виставити мерії Кременчука рахунок за те, що Деївське звалище незаконно "залізло" на територію району та села.

Чиновники району та села висловлюють занепокоєння тим, що Деївське сміттєзвалище неконтрольовано розширилось за рахунок земель району.

Через це створять спеціальну комісію, котра має зафіксувати порушення та на підставі цього подати позов до суду з вимогою компенсувати забруднення земель звалищем.

Мова про це йшла вчора під час засідання земельної комісії Білецьківської сільської ради під керівництвом голови громади Ганни Самойлюк.

За її словами, звалище поступово розростається і з кожним роком захоплює все більше землі Білецьківської територіальної громади.

«Це незаперечний факт. Ми в січні попросили райдержадміністрацію створити спецкомісію і вивчити це питання, але поки цього не зроблено. Комісія повинна спростувати або підтвердити факт захоплення землі під звалище.

Використання землі коштує грошей, а наш бюджет недоотримує їх. Це неефективне використання землі», - зазначила Самойлюк.

Вона також повідомила, що звалище вже займає й землі Держлісгоспу.

Голова Кременчуцького району Андрій Дрофа та депутат райради Дмитро Колотієвський відзначили, що в цьому питанні слід серйозно розібратися.

Колотієвский зазначив, що необхідно по три представники райради, райдержадміністрації та сільської ради, щоб скласти акт про захоплення землі і далі звертатися до компетентних органів.

У результаті було вирішено виїхати комісійно на місце і скласти необхідні акти, а потім у законодавчому порядку вирішувати питання і вимагати компенсації від кременчуцької влади.

Нагадаємо, чиновники Кременчуцького району та Білецьківки, мешканці даного села виступають проти планів мерії Кременчука приєднуватись до міста. З метою уникнення можливих провокацій депутати Білецьківки вирішили виготовити землевпорядну документацію по спірних територіях сіл Чечелеве, Стара Білецьківка та Підгірне.

Читайте також:

Міська влада гальмує реалізацію проекту сміттєпереробного заводу на Деївці

Гроші Кременчука: місто хоче, щоб до 2019 року на Деївці розпочали виробництво електроенергії

Гроші Кременчука: німці пропонують мерії інвестувати 20 млн. грн. у систему виробнцтва енергії на Деївці. ДОКУМЕНТИ

Питання по спецмайданчику на Деївці депутати відклали у "довгий ящик" - фірма з утилізації була фіктивною. ДОКУМЕНТИ

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаПригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 486 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 765 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 946 0