Новини з 1996 року

Раніше червня офтальмолог у дитячій лікарні не з'явиться. Дітей із слабким зором оглядатимуть медсестри

Валерія Макряшина 24 квітня 2019 13:19 759 0

Сьогодні, 24 квітня, на Кременчуцькій сесії міськради з запитом виступила депутат Оксана Піддубна. За її словами наразі в Кременчуці гостро постало питання дефіциту кваліфікованих кадрів в галузі медицини. Це стосується зокрема Кременчуцької дитячої лікарні, що по вулиці Павлова. 

Нещодавно маленьких її пацієнтів позбавили вузькопрофільного спеціаліста - офтальмолога. Нагадаємо, що з 1 квітня огляд пацієнтів там проводять медсестри, бо єдиний лікар-офтальмолог з понад як 30-річним стажем роботи змільнився й "Програма Плюс" про це та про причини його звільнення вже писала й неодноразово. Того дня, 27 березня, Оксана Піддубна особисто відвідала лікарню, де дізналася, що проблема з окулістами в цьому закладі бере свій початок ще з 2017 року. Саме тоді з лікарні звільнилося два спеціалісти. У вересні 2018 року не пропрацювавши й двох місяців із закладу звільнився ще один окуліст. 

Наразі ж огляд пацієнтів, які скаржаться на поганий зір проводять звичайні медсестри. Так, щоб отримати належне лікування батькам потрібно звертатися в Полтаву чи в приватні клініки. Запит, у якому Оксана Піддубна просила знайти лікаря-офтальмолога в дитячу лікарню не знайшов своєї підтримки в колег-депутатів.

Втім, зі слів директорки дитячої лікарні Лариси Носенко, потенційні окулісти ще вчаться, перший офтальмолог вийде на роботу вже в червні цього року. Інший же працюватиме десь із серпня. А до цього часу всіх маленьких кременчужан, яких турбують проблеми із зором, "лікуватимуть" медсестри, й проблеми в цьому Лариса Носенко не вбачає. 

 
 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 130 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 568 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1041 0