Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Радикальний скандал. Несправжній доброволець АТО. Депутат міськради Сергій Костромінов втратив статус

Олександр Курилов 19 липня 2018 11:48 3479 1

Депутат Кременчуцької міської ради від Радикальної партії Ляшка Сергій Костромінов, якого раніше спеціальна комісія при Полтавській обласній раді визнала добровольцем для надання спеціальних пільг, втрапив у велику халепу.

Мова про його посвідчення, видане в Полтавській обласній раді раніше, що кременчуцький депутат Костромінов, який три дні перебував у зоні АТО, є добровольцем.

Саме посвідчення  кременчужанину було видане через рішення сесії Полтавської обласної ради, за яким жителям області, що не є учасниками антитерористичної операції, але є добровольцями, надаються пільги.

Пан Костромінов таке посвідчення отримав, а сьогодні в Полтаві - всі розбори з цього приводу.

І мова тут про засідання спеціальної комісії Полтавської обласної ради. Тож самого депутата Костромінова, який приїхав на засідання, - слухали. Пояснення, що  до Полтави надіслали МВС, Нацгвардія, поліція, – зачитували, - розповідають кременчужани-військові, які теж усе слухали й свою точку зору про те, що відбулося, – викладали.

А в цих листах, надісланих правоохоронцями, зазначено, що депутат Кременчуцької міської ради не служив в «Азові» й ніколи в цьому підрозділі не числився. Також він не проходив службу в інших правоохоронних органах і в Нацгвардії теж.

З усього ж оприлюдненого на засіданні комісії в Полтаві сьогодні, яку проводив заступник голови облради Анатолій Ханко, й з отриманих листів  випливає лише одне – депутат Кременчуцької міської ради не є добровольцем. Наслідки ж такого висновку -  скандальні.  

Рішення комісії при Полтавській обласній раді - вилучити посвідчення,  видане кременчуцькому депутату, у зв'язку з наданою ним недостовірною інформацією. А далі ж питання – чому депутат міської ради надав неправдиву інформацію - з порядку денного не сходитиме. 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Игорь 19.07.2018 14:23

Неужели, есть чутка справедливости в этой жизни ?!

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 227 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 1090 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1815 0