Новини з 1996 року

Радикальні дії: мер примусив комунальників укладати декларації з лікарями

Марина Баніт 25 травня 2018 15:15 726 0

На крайні радикальні вчинки йде міський голова Віталій Малецький. 

Схвильований питанням того, що мешканці міста не поспішають підписувати декларації з сімейними лікарями, міський голова перейшов до погроз комунальникам.

Начальник управління охорони здоров'я в місті Кременчуці Дмитро Петращук повідомив, що повільно, але мешканці міста укладають угоди. Наразі управління виконує доручення міського голови з приводу залучення працівників комунальних служб до декларування - медиків, працівників УЖКГ, освітян.

Так під час апаратної наради, яка відбулася 25 травня в міськвиконкомі, Малецький звернувся до начальника УЖКГ.

- А ви що не хворієте?

Москалик заперечив:

- Звісно, лікар потрібен усім, але, на жаль, не вистачає часу, так як працівники на роботі вдень. Після свят ми маємо намір приділити багато часу цьому.

Малецький пояснив, що якщо вони не почнуть декларувати відносини, то незабаром гроші з бюджету будуть витрачатися не на УЖКГ, а підуть на заклади медицини. 

- Якщо ви згодні, можна до лікаря не ходити. Але це питання співпраці з колегами. Треба докласти сил до підписання декларацій!

Петращук розповів, що Кременчук досяг рівня 19,9% від загальної кількості населення. При цьому Полтавська область має показник 20,5%, а по Україні - 12,9%.

Мер пройшовся по списках, працівники яких комунальних закладів уклали вже угоди:

- "Міськсвітло" - 0, квартирне управління - 1, водолазно-рятувальна станція - 0, "Спецсервіс" - 5, "Теплоенерго" - 63... Що це таке? Будь ласка, на наступну апаратну нараду такий же звіт надайте в динаміці. 

Малецький повідомив, що прем'єр-міністр Володимир Гройсман запропонував містам взяти участь у тестовому переведенні лікарень на фінансування не за ліжко, а за кількістю випадків лікування. І запропонував розглянути можливість увійти в число перших, хто впровадить ці зміни.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 372 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 719 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 564 0