Новини з 1996 року

Раді пропонують позбавити державних нагород співаків Лободу, Лорак та Козловського

Валерія Макряшина 08 жовтня 2018 17:40 455 0

Мова йде про позбавлення українських співачок Таїсії Повалій та Ані Лорак звання народних артисток, а Світлани Лободи і Віталія Козловського - заслужених артистів України.

Крім того, звання народного артиста України хочуть забрати у російських виконавців Миколи Баскова і Філіпа Кіркорова та режисера Володимира Бортка.

«В Україні склалася безпрецедентна ситуація, коли люди, які для багатьох українців були авторитетом, з екранів телевізорів, засобів масової інформації виступають з антиукраїнськими закликами. 

Такий стан справ потребує невідкладного реагування, а саме якнайшвидшого позбавлення цих артистів почесних звань України. Українська пісня і слово мають стати сьогодні інструментами для об'єднання українського народу, для ідентифікації духу соборності й братерства, частиною української ментальності, яка передається через покоління.

Позбавлення вищезгаданих діячів шоу-бізнеса почесних звань України  є логічним продовженням боротьби проти сепаратизму на всіх рівнях. До того ж вони показали себе в ці непрості для України часи як артисти, які на крові українців ставлять шоу і влаштовують бізнес.

Деякі російські народні артисти через шквал обурення проросійської пропаганди знайшли в собі сили залишитися вірними здоровому глузду й таки «не прогнутися під мінливий світ», а наші народники прогинаються і гнуться, як пластилінові ляльки в руках Кремлівської пропаганди», - сказано в пояснювальній записці до документа.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 288 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 397 0
«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 523 0