Новини з 1996 року

Раді пропонують підняти штрафи водіям, які відмовляють ветеранам

Ксенія Омельченко 27 січня 2019 09:40 357 0

Міністерство у справах ветеранів пропонує підвищити штраф за відмову водіїв громадського транспорту безкоштовно перевозити ветеранів.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook очільниця міністерства Ірина Фріз.
 

"Законопроект (поданий до профільного комітету ВР - ред.) стосується підвищення штрафу за відмову водія громадського транспорту в перевезенні пільговиків. З хамством і відвертим порушенням закону в цій сфері ветерани стикаються часто. Ми значно підвищили штраф, тож сподіваюсь, охочих відмовити ветерану в пільзі на проїзд стане менше", - зазначила вона.
 

Міністр також зауважила, що до профільного Комітету ВР міністерство подало законопроект щодо законодавчого врегулювання створення Єдиного державного реєстру ветеранів.
 

"Ідея його (реєстру - ред.) створення обговорюється вже давно. Ми використали принципи, ідеї та напрацювання, які були викладені в "Білій книзі", тож дякую "Юридичній сотні" за якісну роботу. Окрема подяка секретаріату профільного Комітету за юридичну підтримку, пропозиції та відшліфовку проекту закону. Сподіваюся, законопроект буде прийнято в стислі терміни, що дозволить нам розпочати роботу над унормуванням порядку адміністрування, доступу та використання реєстру", - відзначила Фріз.
 

Вона зауважила, що реєстр дозволить провести аудит, систематизувати пільги та зробити прозорою і зрозумілою роботу держави з ветеранами, а також стане базою для розробки онлайн-платформи "Е-Ветеран".

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 190 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 537 0
«Вікінг»: скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів представив у Кременчуці нові композиції. ФОТО та ВІДЕО 195 0