Новини з 1996 року

Радіоактивність зашкалює. Віце-мер Кременчука Усанова презентувала медичний бізнес на рентгені

Олександр Курилов 20 квітня 2018 13:15 806 0

Надалі Третя міська лікарня, назва якої сьогодні – «Кременчуцька», буде найбільш радіоактивною з усіх лікувальних закладів міста.

Також після сьогоднішньої події сама лікарня більше нагадуватиме не комунальний медичний заклад, але медичний базар.

Це заступник міського голови Кременчука Ольга Усанова сьогодні провела презентацію та рекламу нового бізнесу, який започатковано в комунальному медичному закладі.

Бізнес називається "Комерційний рентген-кабінет", який услід за існуючим таким же бюджетним рентгеном і сусідньою з ним флюорографією, тепер існуватиме на першому поверсі лікарні.

І за тим, як активно рекламувала заступник мера новий рентген, висновок - один.

Це її особистий бізнес, який заховано під вивіскою «Приватне підприємство «Медігруп».

І сам бізнес – прибутковий.

Один знімок тут коштуватиме до 350 гривень. Перевага приватного рентгену перед комунальним – апарат, який встановили, виготовили у 2016 році, він цифровий і коштує 4 мільйони гривень.

Тож на відкриття бізнесу в комунальному закладі також прийшли головні лікарі інших лікарень міста, зокрема головлікар платної лікарні «Придніпровська» пан Скачко, який у нас веде довгу бізнес-війну за холодильник у моргу.

Далі ж можна було почути дивні пояснення медиків, які втокмачували в голови репортерів тільки одне, що Кременчуку при його двохмільярдному бюджеті не вистачає коштів, аби купити таку ж бюджетну рентгенівську установку.

А раз коштів не вистачає, то нашим кременчуцьким градоначальникам  можна ставити свій  бізнес-рентген і заробляти на ньому, бо бюджетна зарплата в півмільйона гривень за рік, яку вони отримують, та службове авто – цього мало.

Можна довго говорити про те, що «батьки міста» таким своїм бізнесом убивають медичну реформу, бо роблять медичну діагностику, чого немає ніде в Європі (є платне лікування), – платною.

І тут слід подякувати МОЗу та Супрун, яка за кошти Світового банку дала всім лікарням безкоштовні апарати УЗД. Бо інакше «батьки» нашого міста, гроші для яких не пахнуть, залюбки почали б робити гроші й на цьому теж.

А те, що  показали сьогодні в Третій міській лікарні, – це просто бізнес.

І з того, що було оприлюднено, – представники цього бізнесу  поклали око на травматологічних хворих.

А це погано. У нас не вистачає тільки, аби хворих каретою швидкої привозили в платний рентген-кабінет і пояснювали при цьому, що безплатний не працює й потрібна точність. Тож платіть грошики.

     

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись