Новини з 1996 року

Радіо мера Малецького передає: про серйозний перерахунок тарифів у Кременчуці і не думайте!

Олександр Курилов 24 грудня 2017 16:34 355 0

Тарифи на тепло та гарячу воду КП «Теплоенерго», які за визначенням урядової комісії прийнято з помилками, буде перераховано у бік зменшення. Однак саме зменшення буде мінімальним.

Відповідну новину, як затверджений факт, оприлюднило сьогодні радіо нашого мера Віталія Малецького. Й мова тут про вуличні гучномовці на зупинках міста, з яких кременчужан закликають кожні дві хвилини негайно бігти в аптеку, де є знижки на ліки.

Самі гучномовці на зупинках, що мають горду назву «вуличне радіо», є власністю нашого міського голови Віталія Малецького й через них формується світогляд пасажирів міських маршруток та тролейбусів.

Тож останній світогляд, який називається «новинами», оголошує про таке.

У місті була комісія Гройсмана, яка перевіряла підвищення тарифів на тепло та гарячу воду за скаргою кременчужан і комісія ця значних порушень не знайшла. Тільки незначні. Самі тарифи на тепло та гарячу воду будуть перераховані теж на незначну суму, зазначає невідомий диктор радіо нашого  міського голови.

Таким питанням, як незатверджена паливна складова витрат, яка в Кременчуці росте як гриби після дощу, та нікому невідомі «інші витрати» КП «Теплоенерго», радіо нашого міського голови  уваги не приділяє.
 

Читайте також: Уряд рекомендує меру Кременчука знизити тарифи на тепло у місті. Що перевірили й що знайшли?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись