Новини з 1996 року

Проявлять стурбованість, проголосують оптом. Затверджено 106 питань чергової сесії міськради

Олександр Курилов 29 листопад 2018 10:17 232 0

Депутати Кременчуцької міської ради зберуться на своє чергове сесійне засідання 12 грудня й спробують розглянути одразу 106 питань порядку денного. Відповідне рішення з цього приводу прийнято вчора міським головою Віталієм Малецьким.

За тим, що буде розглянуто, – питання про взяття нових кредитів для утеплення будинків бюджетних закладів, внесення змін в існуючі програми, розподіл грошей по комунальних підприємствах та виділення земельних ділянок.

Одночасно депутати спробують прийняти рішення про відмову від благодійних внесків у міських медичних закладах та розглянуть проект рішення депутата Піддубної щодо скасування неймовірно високих кременчуцьких тарифів за тепло та гарячу воду й наближення їх до середніх по Україні.

Слід додати, що розглянути 106 питань під час одноденного сесійного засідання, так як це має бути - з поясненнями кременчужанам, що саме приймається, – справа нереальна.

Тож усе завершиться так, як і раніше. Рішення будуть затверджуватися оптом і з неймовірною швидкістю, яка буде рекордною в другій половині майбутньої сесії міськради, запланованої на 12 грудня.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 113 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 279 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 559 0