Новини з 1996 року

Провадження щодо Антимайдану в Кременчуці досі відкриті

Іона Харченко 21 лютого 2019 17:00 182 0

Сьогодні, 21 лютого, на пленарному засіданні XXXV сесії Кременчуцької міської ради VII скликання громадський активіст Іван Балацький запитав керівника міської прокуратури Дмитра Демченка про те, коли буде інформація про розслідування справ, пов’язаних з Антимайданом у Кременчуці.

«Тільки закінчились ті дні, коли ми згадували Героїв Небесної Сотні. Всі ми їх добре згадуємо, ставимо свічки. А насправді Майдан не закінчився. Люди, які проводили вбивства, та їхні посіпаки, які приїжджали їм допомагати, не покарані»,  – сказав Іван Балацький.

Три місяці тому громадські активісти вже спілкувалися з прокурором, оскільки хотіли нагадати йому про кременчуцький Антимайдан.

Сьогодні чоловік запропонував дати прокуратурі ще два місяці, щоб доповісти про провадження щодо Антимайдану в нашому місті. Крім того, якщо є така фізична можливість, запропонувати прокурору прийти ще через два місяці, щоб він доповів про: зроблене за цей час, кого посадили або кого притягли до відповідальності.

«Якщо в суспільстві є запит на справедливість, але він не розслідується, то потім з’являється запит на помсту», –  закінчив громадський активіст.  

На що керівник Кременчуцької прокуратури Дмитро Демченко відповів, що вони вже неодноразово спілкувалися з цього питання.

«Я вам відповідав згідно із законом, яка це процедура. Це певне кримінальне провадження. Результат і хід досудового розслідування заборонено законом розголошувати. Спілкувалися з вами з приводу обсягу роботи, який було зроблено. Ви в курсі цього всього. Ми робимо великий обсяг слідчих дій, повірте мені. Якщо у вас, як у громадського діяча в цій сфері, є необхідність отримати інформацію, то, відповідно до закону, ви можете звернутися. Ми вам надамо ґрунтовну та повну відповідь», –  сказав прокурор.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись