Новини з 1996 року

Провідники поїзда Ворохта-Кременчук відзначилися п’янкою на маршруті

Іона Харченко 04 червня 2019 11:30 506 0

«Укрзалізниця» стала героєм чергового скандалу, про який розповів Анатолій Сенюк на своїй сторінці у Фейсбуці. Йому довелося стати пасажиром поїзда №150 П «Ворохта – Кременчук».

Пригоди, за словами Анатолія, почалися в місті Волочиськ Хмельницької області, де провідники не спромоглися відчинити двері пасажирам. Про це повідомляють Факти.

«У Волочиську двері не відчиняють, а стоїть людей десять», – пише він у пості в групі «Громадський контроль Укрзалізниці» у Фейсбуку.

Провідниця, що знаходилася в стані алкогольного сп'яніння, за словами Анатолія, довго не хотіла відчиняти двері, заявляючи, що у вагоні немає вільних місць. Її слова намагався підтвердити напарник – такий собі «умовний Саша». Тим не менш, завдяки зусиллям пасажирів інцидент розв'язався позитивно, і людей пустили у вагон.

«Впускають, я останній заскакую вже на ходу»,  – зазначає пасажир.

Уже у вагоні провідники намагалися роздати людям постільну білизну, але руки їх «не слухалися». При цьому «місць, на подив, вистачило всім».

Підвищувати градус провідники, зазначає Анатолій, продовжували всю ніч, при цьому «умовний Саша» ходив по вагону й розповідав байки про «якихось білок у якомусь парку».

«Ні, я, звичайно, драматизую регулярно... але таких бухих провідників і взагалі такого беззаконня, яке твориться в 150, я не зустрічав ніколи», – зазначає автор посту.

При цьому, за його словами, на «гарячу лінію» «Укрзалізниці» додзвонитися нереально – «музичку не переслухаєш», ймовірно, співробітники «постійно знаходяться в дорозі».

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1003 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1859 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 861 0