Новини з 1996 року

Провідні та перспективні спортсмени Кременчука отримуватимуть стипендії міськради

Ксенія Омельченко 11 жовтня 2018 17:10 241 0

Депутати підтримали проект рішення Кременчуцької міськради про затвердження стипендії Кременчуцької міської ради для підтримки провідних і перспективних спортсменів міста.

Стипендія призначатиметься на рік з метою морального та матеріального заохочення, стимулювання підготовки й успішних виступів спортсменів на офіційних Всеукраїнських і міжнародних змаганнях,  засвідчення їх особистих досягнень у спорті.

Призначатиметься вона громадянам України, які представляють установи, заклади та організації сфери фізичної культури і спорту Кременчука. При цьому їх залікові очки й результати на офіційних Всеукраїнських і міжнародних змаганнях мають  заліковуватися безпосередньо місту Кременчуку.

Також на стипендію міськради можуть розраховувати зараховані до складу національних збірних команд України з видів спорту різних вікових груп,  які затверджені наказом Міністерства молоді та спорту України на поточний календарний рік. А також ті,  що виконують індивідуальні плани підготовки та сумлінно ставляться до навчально-тренувального процесу.

Та варто відзначити, що на всіх гарних кременчуцьких спортсменів, певно, грошей не вистачить. Адже стипендії будуть надаватися не всім, а спеціальною колегією на основі конкурсного відбору.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись