Новини з 1996 року

Протягом операції "Мак" на Полтавщині виявили більше 5000 рослин конопель та маку. ФОТО

Валерія Макряшина 20 вересня 2018 13:30 661 0

Заходи проводять з метою виявлення та знищення нелегальних посівів маку і конопель, перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів та недопущення витоку в незаконний обіг наркосировини рослинного походження.

За час проведення операції "МАК" підрозділи поліції області здійснили 1679 перевірок сільськогосподарських підприємств та присадибних ділянок громадян, під час яких виявили 107 фактів незаконних посівів.

Про це повідомили в ГУ НП в Полтавській області.

Виявили та знищили близько 5000 нарковмісних рослин, з яких більше 2000 рослин маку та близько 3000 рослин конопель. Усього з незаконного обігу вилучили більше 6 кг наркотичних засобів. За фактами незаконного посіву й вирощування снотворного маку чи конопель розпочали більше 100 кримінальних проваджень. 

 

 

Крім цього, протягом проведення операції склали 17 протоколів про адміністративні правопорушення.

У поліції попереджають, що, згідно з чинним законодавством, вирощування заборонених нарковмісних рослин карається штрафом, арештом на півроку або ж обмеженням волі на строк до трьох років. А за повторний злочин – позбавлення волі строком від трьох до семи років.

Триватиме відпрацювання до кінця вересня, тож якщо ви володієте інформацією щодо фактів вирощування нарковмісних рослин, повідомляйте до чергових частин територіальних відділів та відділень поліції або за номером 102. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2609 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3070 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3511 0