Новини з 1996 року

Процес отримання статусу УБД буде вдосконалено

Альбіна Козлова 22 січня 2019 11:45 296 0

Командувач ООС Сергій Наєв та міністр у справах ветеранів Ірина Фріз під час зустрічі в Краматорську домовилися вдосконалити механізм надання статусу учасника бойових дій для добровольців. Про це повідомляє прес-служба штабу ООС.

“Сторони приділили особливу увагу вдосконаленню вирішення механізму надання статусу Учасника бойових дій членам добровольчих батальйонів та більш ефективної медико-психологічної реабілітації учасників АТО та ООС”, - ідеться в повідомленні.

Зокрема, Наєв запропонував під час розгляду питання про надання УБД використовувати свідчення військовослужбовців про учасників добровольчих батальйонів, які не вступили до лав ЗС України чи інших військових формувань.

“Добровольці, ризикуючи власним життям і здоров'ям, боронили нашу країну, отже ми маємо всіляко їх підтримувати та сприяти в розв'язанні даного питання”, - цитує Наєва прес-служба штабу.

Наєв та Фріз також домовилися надалі приділяти посилену увагу медико-психологічній реабілітації учасників АТО та ООС, зокрема завдяки збільшенню кількості медичних установ та організацій для надання необхідних послуг та оптимізації роботи вже залучених. Планується також збільшити квоти в медустановах для реабілітації учасників бойових дій, повідомляють у штабі ООС.

Читайте також: Не доброволець? Тоді нехай вертає кошти. Добровольці нагадують меру про депутата Костромінова

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 938 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1766 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 806 0