Новини з 1996 року

Протидимний захист повинен бути в усіх закладах культури. Зміни в ДБН

Валерія Макряшина 12 лютого 2019 17:00 252 0

У нових державних будівельних нормах (ДБН), що стосуються закладів культури, пропонується обов’язково облаштовувати автоматичні системи протидимного захисту.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

"У новому ДБН щодо закладів культури серед іншого пропонуємо обов’язково облаштовувати автоматичні системи протидимного захисту. Сьогодні в чинних ДБН прописано обов’язкове влаштування лише систем протипожежного захисту", – написав Парцхаладзе.

Він додав, що пожежа – це дуже небезпечне явище. Особливо коли вона виникає у великому закритому приміщенні, такому як ТРЦ, де є багато окремих закладів, які відвідують багато людей. Небезпеку для людини становить не тільки і не стільки сам вогонь, а дим, який є одним з основних факторів пожежі.

Облаштування автоматичного протидимного захисту підвищить безпеку людей; на 10% може мінімізувати можливість виникнення аварійних ситуацій під час пожежі, про це свідчать експертні оцінки.

"Також плануємо вдосконалити розрахунки щодо допустимого часу евакуації людей із ТРЦ та інші зміни", - написав заступник міністра.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись