Новини з 1996 року

Промислове місто? Кременчук піднявся у рейтингу Полтавщини по зарплаті з 8-го місця на 6-е

Олександр Курилов 02 грудня 2017 16:36 803 0

Головне управління статистики Полтавської області повідомляє про суттєвий прогрес у справі оплати праці на підприємствах  у Кременчуці.

Зміст прогресу – в розмірах нарахованої заробітної плати на Полтавщині: наше місто піднялося з восьмого місця на шосте, за даними третього кварталу 2017 року.

Тож останні дані з розміру оплати праці у Кременчуці такі. В  середньому, кожному з 56432 робітників наших підприємств нараховують заробітну плату розміром у 6914 гривень.

Такий показник в розмірі оплати праці – шостий, попереду нас - Горішні Плавні, де нарахована на одного робітника зарплата складає 9213 гривень, та Полтава – 7066 грн. Також більшу зарплату, ніж у Кременчуці, сьогодні виплачують у Диканському, Новосанжарському, Машівському районах.

Щодо кроку вперед, то на відміну від другого кварталу цього року, Кременчуку, хоч і з великими труднощами, але вдалося обігнати розмір зарплати в Гребінківському районі.

Інша складова нашої перемоги – в оприлюднених цифрах немає відомостей про Полтавський район, так що в третьому кварталі наше місто перескочило вгору відразу на дві позиції.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1038 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2038 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2657 0