Промислові підприємства Кременчука зменшили обсяги виробництва. 1-ий квартал – підсумки
Промислові підприємства Кременчука зменшили обсяги виробництва в першому кварталі 2016 року.
Виняток з цього переліку – ПАТ «Кремтекс», де збільшили обсяги виробництва одягу на 63 відсотки. Також запрацював на всю потужність Крюківський кар’єр «Укрзалізниці» й збільшено обсяги виробництва на ПАТ «КВБЗ», де нині працюють над контрактом з виготовлення 700 вантажних вагонів для Туркменістану.
Щодо решти підприємств, то обсяги виробництва на них зменшуються. Зокрема, зменшення стосується ПАТ «АвтоКрАЗ», у якого частину замовлень передали «Богдану». Тож показник - мінус 47,2%.
Усього на Кременчуцькому автозаводі виготовлено з початку 2016-го року 140 вантажівок.
За відповідний період минулого року таких вантажівок було виготовлено 265.
Зменшення обсягів виробництва на ПАТ «Кредмаш» - 58,3 % (виготовлено всього 5 асфальтозмішувальних установок проти 12-и у відповідному періоді минулого року).
Показники ПАТ «Кременчуцький колісний завод» - зменшення обсягів виробництва у 1-у кварталі на 44,7%.
Про що слід додати – також зменшили на 10 відсотків обсяги виробництва й на Кременчуцькій кондитерській фабриці ("Рошен").
Коментарі
Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись